DreamLift - Centrum Medycyny Estetycznej

To miejsce, w którym zespół doświadczonych lekarzy, wykorzystując sprawdzone i nowoczesne metody poprawy wyglądu, pomoże Ci poczuć się młodziej i atrakcyjniej. Oferujemy szeroką gamę zabiegów, by sprostać nawet największym Twoim oczekiwaniom. Każdy pacjent jest dla nas ważny, dlatego proponowane przez nas zabiegi dobieramy indywidualnie, w zależności od problemu z jakim do nas przychodzi. W celu utrzymania najwyższych standardów jakości przeprowadzanych procedur oraz zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom, wykorzystujemy certyfikowany sprzęt najnowszej generacji, stosujemy markowe produkty uznanych i sprawdzonych firm farmaceutycznych i kosmetycznych. Śledzimy światowe trendy w tej dziedzinie i stale się rozwijamy, by oferując zabiegi na najwyższym poziomie lepiej pomagać naszym pacjentom.

Lek. Dariusz Grzegorczyk - nr prawa wykonywania zawodu 3767838

Pracę zawodową rozpoczął w 1995 r. W trakcie swojej kariery zawodowej uzyskał specjalizację z anestezjologii i intensywnej terapii oraz z medycyny paliatywnej, a także ukończył podyplomowe studia dla koordynatorów transplantacji. Obecnie jest ordynatorem oddziału anestezjologii i intensywnej terapii w Kłodzku oraz współwłaścicielem DreamLift.

Medycyną estetyczną zajmuje się z pasją. Absolwent jedynej w kraju trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-agingu przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Oprócz odpowiedniego przeszkolenia z zakresu medycyny estetycznej, dysponuje dodatkowo dużym doświadczeniem w dziedzinach zabiegowych.

W trosce o jak najlepszy poziom wykonywanych zabiegów podąża za najnowszymi i najbezpieczniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie medycy estetycznej. Swoje umiejętności doskonali poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach oraz kongresach.

Pod okiem międzynarodowego trenera (Dr Jendrysik) ukończył dwustopniowe szkolenie z zakresu implantacji nici liftingujących APTOS.

Odbył również gruntowne szkolenie z zabiegów liposukcji, lipofillingu oraz aquafillingu. Wiedzę w tym zakresie zdobywał u uznanych w Europie lekarzy (Dr M.Safar-Bruksela i Dr n.med. H.Mekle'Polska). Uczestniczył m.in. workshopie firmy Euromi w Belgi dotyczącym liposukcji NIL oraz mezoterapii igłowej.

Wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie zawodowe sprawiają, iż zabiegi są przeprowadzane profesjonalnie i zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.

Karina Grzegorczyk - doradca finansowy klienta

Specjalizuje się w sprzedaży produktów finansowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, tj. kredytach gotówkowych, hipotecznych oraz ubezpieczeniach życiowych, zdrowotnych, majątkowych. W DreamLift pomaga klientom sfinansować zabiegi oraz w ich imieniu załatwia wszelkie formalności w celu pozyskania środków finansowych na jak najkorzystniejszych warunkach.

Od 2012 roku prowadzi działalność opartą na współpracy z wiodącymi bankami oraz instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi w kraju, co umożliwia optymalny dobór spośród bogatego portfela produktów, dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Doświadczenie w dziedzinie finansów i ubezpieczeń zdobyła poprzez ciągłe szkolenia, zakończone egzaminami umożliwiającymi pracę jako doradca finansowy, min.egzamin Komisji Nadzoru Finansowego z nadanym nr RAU 11394999/P.